Zastępcy Beauty Blender – sprawdź nasze propozycje

To ostatni hit w makijażu. Jest używana przez największych wizażystów jak i w domowym zaciszu. Gwarantuje równomierną aplikację podkładu i naturalny efekt.

Nic dziwnego, że pokochały ją miliony kobiet-mowa oczywiście o gąbeczce BeautyBlender.

Ten kultowy produkt o oryginalnym kształcie jajka to kosmetyczny must have, który zmienił sposób aplikacji podkładu na całym świecie!

Po zamoczeniu gąbeczka zwiększa swoją objętość i staje się delikatna, aksamitna w dotyku. Odpowiednia porowatość powierzchni sprawia, że kosmetyki perfekcyjnie stapiają się z cerą dając idealne wykończenie i większą trwałość. Charakterystyczny eliptyczny kształt dostosowuje się do makijażu całej twarzy, a zaostrzony koniec sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach, takich jak kąciki oczu.

Gąbka nie zawiera lateksu, jest hipoalergiczna i bezzapachowa.

Długo można by wymieniać jej zalety, ale czy jest warta aż 69zł ? Tym bardziej, że gąbeczka nie starcza więcej niż na sześć miesięcy.

Na rynku jest dostana cała masa odpowiedników kultowej Beauty Blender. Można śmiało powiedzieć, że jest to jeden z najczęściej podrabianych kosmetyków! Producenci starają się sprostać oczekiwaniom klientek i proponują coraz lepsze wersje kultowego kosmetyku, w niższych cenach.

Sprawdź listę najlepszych gąbeczek do makijażu!

3

Beauty Blender  /  Bend it  /   Real Techniques

325236

Donegal  /  Wibo   /  MOIA

Stemplowanie skóry miejsce przy miejscu to sekret perfekcyjnego makijażu. Bez wątpienia dobra gąbeczka to podstawa.

Którą Ty wybierasz?

 Tekst : CosmQueen