SZUKAJ

Zapach szczęścia JOY by Dior

Dior – ponadczasowy symbol piękna i elegancji.

Początki jednej z najbardziej ekskluzywnych marek sięgają 1946r. w którym Christian Dior zrewolucjonizował i podbił świat mody. Jego pierwsza kolekcja zatytułowana „New Look” zapisała się na zawsze w kartach historii. W krótce po tym francuski projektant zainspirowany swoją siostrą stworzył pierwsze perfumy.  Do dziś dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność, a zapachy tworzone są zgodnie z tradycją rzemiosła.

Na nowy zapach czekaliśmy aż 20 lat!

Joy to najważniejsze perfumy z tegorocznych premier francuskiej marki.

„Narodziny nowego zapachu Dior to wielkie wydarzenie. Kompozycja musi przyciągać i zachwycać tak samo kobiety i mężczyzn. Musi być skrojony z rozmachem, w sposób niepowtarzalny i pełen wyrazu. Miałem to szczęście, że od początku znałem jego nazwę. Krótką, pełną życia, niewymuszoną. Otwartą na wiele możliwości. Aby opowiedzieć tę historię, postanowiłem stworzyć otulającą kompozycję, w której delikatność i miękkość przeplatają się z energią. JOY Dior jest powiewem powietrza, podróżą, którą podążamy i która Cię unosi”– François Demachy – Kreator zapachów Dior.

Alternate_views_Alt_Moodpack_Y0996001

JOY by Dior łączy wiele ciekawych, intrygujących kompozycji, a jednocześnie jest krystalicznie czysty.

Zawiera kwiatowo – drzewno – piżmowe nuty. Pikantna bergamotka i energetyzująca, soczysta mandarynka stanowią bazę zapachu, którą uzupełnia radosny, kwiatowy duet róży z grasse i jaśminu.

Ciepłe akordy drzewa sandałowego wyrażają delikatność całej kompozycji, a pudrowa nuta piżma dodaje zmysłowości i lekkości.

„Zapach ten przypomina pointylistyczne obrazy, które są komponowane z wielu kropek i kresek, jednak ostatecznie tworzą spójną całość. Podobnie zapach JOY by Dior skonstruowany jest z wielu niuansów i niezliczonych nut prowadzących do formuły, która jest jasna i oczywista.”– François Demachy – Kreator zapachów Dior.

JOY by Dior wyraża szczęście, spokój ducha i jednocześnie siłę oraz wolność.

Eleganckie flakony w prostej, świetlistej, lekkiej formie zachwycają detalami. Wyrazisty róż z dodatkiem srebra przyciąga wzrok, a całość odzwierciedlają idee perfum.

covers_Y0996027_C099600151

JOY by DIOR dostępny jest w perfumeriach na terenie całego świata – 30ml, 50ml oraz 90 ml. 

 Tekst : CosmQueen

Inne wpisy

Zostaw komentarz