TOP 10 – wodoodporne mascary do rzęs

Idealna mascara to taka, która przyciemnia i wydłuża rzęsy bez ich sklejania, a w dodatku pozostaje na swoim miejscu długi czas. Jeśli chodzi o lato i ważne okazje utrzymanie idealnego makijażu to nie lada wyzwanie. Nikt nie chce zawracać sobie głowyrozmazanym tuszem podczas dobrej zabawy.

Wodoodporny tusz będzie się utrzymywał bez względu na wszystko

Niezależnie od tego, czy udajesz się na intensywny trening, czeka Cię długi dzień w pracy, ciesząc się upalnym dniem, złapiesz ulewę, czy po prostu musisz się wypłakać.Użycie kilku warstwdobrego, wodoodpornegotuszusprawi, że twoje rzęsy pozostaną idealnie wydłużone i podkręcone nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.W dodatku nie musisz tracić czasu na naprawianie smętnych plam lub pozbywaniu się resztek skruszonego tuszu- wystarczy zainwestować w odpowiednią mascarę!

Wytrzymałość wodoodpornego tuszu do rzęs jest niemal magią, ale nie wszystkie formuły są sobie równe. Sklejone włoski, brak jakiegokolwiek efektu wydłużenia i podkręcenia lub słaba ochrona przed wodą to najczęstsze mankamenty tego typu kosmetyków. Więc jakim zaufać?Wypróbuj jeden z naszych najlepszych i sprawdzonych wodoodpornych tuszów do rzęs i wyglądaj świeżo w każdej chwili.

W przypadku stosowania wodoodpornych mascar do rzęs należy pamiętać, że formuła ma tendencję do bycia bardziej płynną niż te klasyczne, więc ważne jest, żebypoczątkowo nie mrugać zbyt mocno i dać jej czas na zastygnięcie. Aby uniknąć rozmazywania warto nałożyć odrobinę transparentnego pudru pod dolną linią rzęs i problem z głowy!

Jeśli masz już swój ulubiony tusz i nie chcesz go zmieniać warto użyć fixera, który nadaje właściwości wodoodpornych, każdej mascarze do rzęs.

Jak widać wodoodporny tusz jest nie do zdarcia i wytrzymuje niemalże wszystko, dlatego jego demakijaż może być uciążliwy. Należy być ostrożnym, aby uniknąć podrażnienia oczu czy odgniecenia rzęs. Pod koniec dnia należy delikatnie zdejmować tusz kosmetykami na bazie olejków-zamknij oczy i zdejmuj tusz płatkiem od powieki do dołu (od siebie). Pamiętaj, aby dokładnie usunąć wszystkie pozostałości po makijażu, żeby zapobiec przedostaniu się wysuszonych okruszków do oczu-mogą je podrażnić.

№ 01 Eyeko – Yoga Waterproof Mascara  / link /  

№ 02  Neo MakeUp – Fix For Mascara  / link /  

№ 03  Chanel-Le Volume de Chanel Waterproof Mascara / link /  

№ 04  MAC-In Extreme Dimension Waterproof Mascara   / link /  

№ 05  L’Oreal – ParadiseExtatic Black Waterproof  / link /  

№ 06  MaybellineMakeup-Total Temptation Waterproof Mascara   / link /  

№ 07  Too Faced-BetterThan Sex Waterproof Mascara / link /  

№ 08  Clinique-High Impact Waterproof Mascara / link / 

№ 09 Givenchy-Phenomen’EyesWaterproof Mascara  / link / 

№ 10  L’oreal Paris-Unlimited Waterproof Mascara / link / 

№ 11  Blinc-MascaraAmplified  / link / 

Tekst : CosmQueen