Tommy Hilfiger x Zendaya

Marka Tommy Hilfiger zaprosiła Zendayę do współpracy przy stworzeniu kapsułowej kolekcji Tommy x Zendaya. Aktorka wystąpi także w kampanii reklamowej promującej markę.

Efekt ich współpracy zostanie zaprezentowany w lutym jako kolekcja „See now, buy now„. Hilfiger współpracował wcześniej z Gigi Hadid przy czterech kolekcjach kapsułowych, które pokazano w Nowym Jorku („Tommy Pier”), Los Angeles („Tommyland”), Londynie („RockCircus”) i Mediolanie („Drive”). Korzystając z formatu „See now, buy now”, ich współpraca odniosła ogromny sukces i wygenerowała miliardy wyświetleń w mediach społecznościowych.

Uwielbiam współpracować z ludźmi, którzy z pasją realizują swoje marzenia i którzy inspirują kolejne pokolenie do tego samego„, powiedział Hilfiger, założyciel i główny projektant firmy wartej 7,4 miliarda dolarów. „Zendaya stała się globalną ikoną. Nasza kolekcja kapsułowa złączy jej eklektyczny styl z duchem naszej marki.” Zendaya niewątpliwie wniesie świeżą perspektywę do imperium Hilfigera, które odzwierciedla jej wyjątkowy styl zarówno poza, jak i czerwonym dywanie, co zainspirowało innych do bycia indywidualistami w sposobie ubierania się. Jak powiedziała na konferencji: „Dzięki modzie udało mi się znaleźć pewność siebie.

Poniżej wybraliśmy 20 stylizacji aktorki z ubiegłych lat.

Jak myślicie, będzie dobrą ambasadorką marki Tommy Hilfiger?

3534437

235236

q252

245236

24263

2352365

332263

3536

242

25263

Źródło zdjęć: Zimbio