Tiffany Blue Book Collection launch

We wtorek 9 października, w Nowym Jorku odbyła się premiera najnowszej kolekcji Tiffany Blue Book Tiffany & Co: The Four Seasons of Tiffany.

Zaprojektowany przez Reed’a Krakoff’a, kolekcja biżuterii jest najbardziej pomysłowymi dziełami Tiffany’ego, skrupulatnie wykonanymi z najcenniejszych i odpowiedzialnie pozyskiwanych kamieni szlachetnych. Skomponowana z pięciu motywów – zimowego, wiosennego, letniego, jesiennego i kolorystycznego – nowa kolekcja biżuterii czerpie inspirację z flory, fauny i architektonicznej złożoności występującej w przyrodzie.

Na ekskluzywnej premierze pojawiły się m.in Kim Kardashian West, Kris Jenner, Zoe Kravitz i Priyanka Chopra, a także azjatyckie gwiazdy i modelki Mark Chao, Kim Tae Ri, Hikari Mori, Xiao Wen Ju i Fernanda Ly.

Kim Kardashian West miała na sobie naszyjnik z akwamarynami o łącznej liczbie 26 karatów z kolekcji Blue Book z roku 2018, który został zaprojektowany jako hołd dla kultowego Nowego Jorku. Do tego siedem diamentowych pierścionków. Zoe Kravitz to kolejna gwiazda, która uzupełniła swój look kolczykami z diamentem z kolekcji Blue Book z roku 2018 i bransoletą z brylantami. Oszałamiający naszyjnik z platyny i 18-karatowym złotem z brylantami zdobił natomiast szyję Priyanki Chopry.

Co sądzicie o nowej kolekcji ulubionego jubilera gwiazd?

25263

2523

23536

2336

235362

2q33

Źródło zdjęć: Zimbio Dimitrios Kambouris Getty Images North America