Sultru Palette – jesienna wizja od ABH

Zaledwie kilka miesięcy temu Anastasia Beverly Hills wypuściła paletę Norvina. Nie zwalnia tempa i powraca, dzięki nowemu produktowi, w którym można się zakochać! Marka wypuściła kolejny zupełnie nowy kosmetyk – Sultry Palette.

Gdy przez serię postów na Instagramie Anastasia Beverly Hills ogłosiła swój najnowszy produkt – Sultry Eye Shadow Palette w sieci zawrzało! Początkowo ABH dokuczała fanom tajemniczymi filmami z ujęciami złotej róży, aż wreszcie ukazała się pełna paleta w błyszczącym wideo.

53636

Sultry Pallete dokładnie jak poprzedniczki zawiera mieszankę 14 matowych i metalicznych cieni o fantastycznych i jakże wymownych nazwach Birch, Bloom, Ember, Rose Quartz, Steam Punk, Pearl, Fresh, Noir, Slate, Cyborg, Dystopian, Teak, Twig and Cinder.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills)

Paletkę utrzymano w bardzo neutralnych odcieniach pozbawionych ciepłych tonów czerwieni i pomarańczy. Przeważają tu złota i brązy, a kolorystyka jest iście jesienna. Szarości kojarzą się z nostalgią, zadumą i dymem ulubionej, dyniowej latte. W Sultry Palette znajdują się zarówno matowe, jak i błyszczące cienie o bardzo mocnej pigmentacji. Kolory pozwalają na stworzenie dziennego jak i wieczorowego make-upu. Jasny beż i intensywna czerń zamykają całą gammę przeróżnych wariacji.


Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills)

Opakowanie kształtem i układem cieni przypomina poprzednie palety marki. W tym razem aksamitne wykończenie zastąpiono błyskiem by podkreślić wyjątkowy charakter Sulty.

2423

Premiera paletki miała swoje miejsce 25 września na oficjalnej stronie sklepu ABH. Od 11 października dostępna będzie w Sephorze.

 Tekst : CosmQueen