SZUKAJ

Premiera – Nowe paletki Huda Beauty

Huda Beauty to jedna z najpopularniejszych marek kosmetycznych. Jej założycielką jest influencerka z Dubaju. Huda Kattan to najbardziej charyzmatyczna postać mediów społecznościowych w dziedzinie beauty. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 27 milionów osób, a wizażyści z całego świata ubiegają się o możliwość pojawienia się na jej stronie.

Kilka dni temu na profilu Hudy zawrzało, gdy ta pokazała swoją najnowszą paletkę i to nie jedną, bo aż pięć! Są one kontynuacją serii Obsessions Eye shadow Palette.

Co tak bardzo zachwyciło internautów?

Poznaj Precious Stones Obsessions Eyeshadow Palette!

Każda z palet Hude Beauty Precious Stones Obsessions Eye shadow Palette zawiera dziewięć kremowych, mocno pigmentowanych cieni o matowych, metalicznych i duo chromowych wykończeniach. Wszystkie odcienie są inspirowane bogatym odbiciem kamieni szlachetnych- ametystu, rubinu, szmaragdu, topazu i szafiru.

 huda

Cienie zamknięto w poręcznym, ale jakże efektowym opakowaniu. Wewnątrz znajduje się duże, praktyczne lustro. Odpowiednia wielkości palety sprawia, że można zabrać ją dosłownie wszędzie, a wszechstronna kolekcja odcieni pozwoli stworzyć każdy look.

533

Żywe kolory i błysk to bez wątpienia najgorętszy hit w makijażu zbliżającego się sezonu!

Ruby Obsessions

Rubin przyciąga uwagę ze względu na niezwykłą gamę ciepłych barw. Jest tu piękny, delikatny różi brzoskwinia, a także kuszący głęboki odcieni czerwieni i fuksji, nie wspominając o pryzmatycznych purpurach.

Huda-Beauty-Precious-Stones-Eyeshadow_2

Emerald Obsessions

W tej wersji króluje zieleń w przeróżnych wariacjach – od chłodnej mięty przez złotą oliwkę do ponadczasowego szmaragdu i zapierającej dech w piersiach pawiej zieleni.

Huda-Beauty-Precious-Stones-Eyeshadow_5

Topaz Obsessions

Paleta łączy w sobie cztery żywe, dwukolorowe shimmery i pięć kremowych matów – w różowym złocie, bursztynie, polerowanych brązach i mandarynkowej pomarańczy.

Huda-Beauty-Precious-Stones-Eyeshadow_

Amethyst Obsessions

To spektrum dziewięciu cieni – sześciu duo chromatycznych i trzech kremowych w odcieniach magicznych odcieniach od nastrojowej fuksji i fioletu do bladoróżowego.

Huda-Beauty-Precious-Stones-Eyeshadow_4

Sapphire Obsessions

Zaskakuje swoimi żywymi barwami. Znajduje się tu kilka odcieni jaskrawego, niebieskiego i żywego turkusu. Nie brakuje błysku z dodatkiem srebra i złota. Kto się odważy na takie połączenia?

Huda-Beauty-Precious-Stones-Eyeshadow_3

Premiera Huda Beauty Precious Stones Obsessions będzie miała miejsce już 14.09.2018r – czyli JUTRO!

Daty premier:

14/09 Shophudabeauty.com

18/09 Sephora.com

20/09 drogerie online

 Tekst : CosmQueen

Inne wpisy

Zostaw komentarz