SZUKAJ

Prada SS19

Od momentu, gdy pierwsza modelka pojawiła się na wybiegu pokazu Prada, wizja kobiety na nowy sezon stała się jasna: dziecięce grzywki i wybielone brwi zwieńczone słodką, opaską, wskazywały na zderzenie w tej kolekcji buntu i konserwatyzmu.

Dla tych, którzy lubią bardziej staromodne motywy, były ogromne opaski na głowę, zdecydowanie w typie Blair Waldorf; gładkie, opalizujące podkolanówki z logo Prady; satynowe kokardki wiązane na szyi i na szlufkach; białe kołnierzyki i satynowe, inspirowane latami 60. sukienki babydoll. Ci, którzy uważają, że lepiej poczuliby się w czymś bardziej wyzywającym, prawdopodobnie zostali zachęceni przez body o obniżonym kroju z zapięciem na klatce piersiowej; sukienki z suwakiem w stylu linii A czy trampki z grubą galaretową podeszwą.

Oczywiście pokaz nie byłby kompletny bez kunsztownych looków, które zamykały pokaz – olśniewających ozdób z cekinów czy lśniących sukienek pudełkowych. Fani Prady – bardziej konserwatywni lub odważni – z pewnością znaleźli tu coś dla siebie.

3253

2q23

3536

q4q

qwtw

q242

25236

252

35365

q2522

q255

q2255

Źródło zdjęć: Vogue.com

Inne wpisy

Zostaw komentarz