Powrót kultowego rozświetlacza ABH Amrezy

Na tę chwilę czekałyśmy długo! Kultowy Rozświetlacz AmRezy znów pojawił się w sprzedaży. W dodatku można go kupić stacjonarnie w perfumeriach Sephora.

Kiedy Anastasia Beverly Hills ogłosiła współprace z wpływową pięknością Amra Olević – Amrezy świat beauty oszalał, ale chyba nikt nie spodziewał się aż tak wielkiego sukcesu. Owocem kolaboracji jest, już słynny, rozświetlacz Amrezy.  Do tej pory była to ściśle limitowana edycja, która sprzedała się w mgnieniu oka, aż w końcu po długich prośbach i oczekiwaniach znów wrócił do sprzedaży! Podobno marka każdego dostawała tysiące wiadomości z zapytaniem właśnie o ten kosmetyk.

Masywne, eleganckie opakowanie z minimalistycznym designem przykuwa uwagę i zachwyca nadrukiem malutkich gwiazdek. Jest nie tylko piękne, ale też praktyczne przez duże, wygodne lusterko.

Wnętrze paletki kryje jeden z najpiękniejszych rozświetlaczy o falowana teksturze, która połyskuje niczym prawdziwe złoto oświetlone promieniami słońca.

Wyjątkowa, niesamowicie gładka formuła o niewiarygodnej pigmentacji daje świetlisty i niepowtarzalny efekt.

Amrezy to prawdziwa tafla szampańskiego złota, która doskonale rozświetla cerę. Ten odcień znakomicie prezentuje się na każdym typie urody i kolorze skóry.

6347

1  / Amrezy Highlighter Rozświetlacz

2526

Rozświetlacz jest ponownie dostępny na stronie ABH oraz w perfumeriach Sephora stacjonarnie lub on-line.

Czy tym razem także zniknie z półek w mgnieniu oka?