SZUKAJ

NYFW Ready to wear SS19 Dzień 1&2

Tom Ford

W szczegółowej notatce pokazowej  Ford wyjaśnił, że spędził dużo czasu, zastanawiając się, co w pierwszej kolejności przyciąga go do mody. “Stałem się projektantem” – pisał – “ponieważ chciałem, aby mężczyźni i kobiety czuli się piękniejsi i by wzmocnić ich poczucie pewności siebie. By mieli poczucie, że wyglądają najlepiej, a potem mogli zaprezentować światu to, co mają w sobie najlepszego. Chciałem zrobić ubrania, które podkreślałyby zalety danej osoby. Takie, które sprawiają, że wygląda się na wyższego, szczuplejszego i piękniejszego lub bardziej przystojnego.

Spójrzcie na sylwetki z pokazu SS 2019, które z pierwszego rzędu oglądały gwiazdy od Toma Hanksa do Henry’ego Goldinga po Cardi B.

q2442

235253

24255

425

2423

Ulla Johnson

“Rzemieślnicze skarby” to zdecydowanie trafny sposób opisania tego, co pojawiło się na wybiegu u Ulla Johnson na sezon wiosna-lato 2019.  Królowały wdzięczne sukienki batikowe, z których jedna była stworzona z dziewięciu różnych wzorów; kantarowe bluzki i wycięte sukienki wykonane w całości z ręcznie tkanych rafii; pikowania.

242523

2425

353w6

255 kopia

2q4235

Jeremy Scott

Czy wiedzieliście, że Jeremy Scott nigdy niczego nie wyrzuca? W każdym razie nie ubrania. Przemawiając przed swoim pokazem, Scott przypomniał sobie czasy, kiedy miał trzynaście lat i moment, gdy wyrzucił koszulę, którą uważał, że już nie lubi, i żałował tego wyboru. Odtąd postanowił, zachować wszystko – na wszelki wypadek. “Jeśli założyłem jakąś rzecz, na pewno jest w jakimś pudełku“, powiedział. W swojej najnowszej kolekcji Scott otworzył te pudełka – przynajmniej w przenośni. Sami zobaczcie!

qwt

q245

3564

466

356

Pamella Roland

Pokaz Pamelli Roland zaszczycił tłum celebrytów. W jednym rzędzie siedziały bohaterki reality show The Real Housewives of New York City, a na obok nich – dziedziczka fortuny – Nicky Hilton Rothschild. Goście, choć różnili się wiekiem, są miłośnikami czerwonego dywanu i kamer. I choć większość propozycji z nowej kolekcji jest już im znana, goście zdawali się czerpać przyjemność z pokazu. Ich wzrok przyciągnęła złota, cekinowa sukienka z pagonami i lekka różowa suknia ze zdobieniem w postaci kwiatu.

343

22q55

q24523

q242

Żródło zdjęć: Vogue.com

Inne wpisy

Zostaw komentarz