Nowość od ABH — Norvina Palette

Anastasia Beverly Hills to amerykańska marka, która podbiła rynek kosmetyczny.  Stworzyła i spopularyzowała własny, innowacyjny rodzaj produktów do makijażu, które nie bez powodu są uznawane za najlepsze na świecie!

Wszyscy szaleją za Dip Brow Pomade, czy zestawem do konturowania twarzy.

Chociaż ABH oferuje szeroką gamę produktówto trzeba przyznać jej zdolność do tworzenia kultowych palet, które w mgnieniu oka stają się bestsellerami. Raz za razem marka tworzy kolejne, coraz to ciekawsze wersje kolorystyczne.

Anastasia Beverly Hills znów zachwyca tworząc paletę, która jest szczególnie ważna dla założycielki, ponieważ została nazwana na cześć jej córki, prezes marki Claudia Norvina Soare. Jest to bardzo osobiste dzieło, co widać w każdym calu.

A2

Norvina jest utrzymana w stałej stylistyce i podobnie jak poprzednie palety Anastasii, to 14 cieni (każdy o gramaturze 0,74 gr) zamkniętych w welurowym kartoniku z lusterkiem i dwustronnym pędzlem do makijażu. Lawendowe opakowanie nawiązuje do koloru włosów autorki, a nazwy cieni to słowa, które jak sama mówi są dla niej wyjątkowo ważne.

A1

Kolorystyka jest dość zaskakująca. Panuje tu fiolet, ale jest również kilka neutralnych, bazowych cieni. Główną cechą tej paletki są mieniące się kolory i towarzyszące im maty, które razem tworzą wiele wymiarów i kontrastów. Trzeba przyznać, że odcienie są odważne, ale razem dają spójną całość, która pozwoli na stworzenie najbardziej kreatywnych makijaży.

A3

A4

A5

Premiera Norvina Palette planowana jest dzisiaj, czyli 17.07.2018r. 

Nowość będzie dostępna na oficjalnej stronie ABH US & UK w dniu premiery. Natomiast od 7 sierpnia dostępna będzie w innych zagranicznych sklepach – takich jak – Sephora, Macys, Dillards oraz Nordstrom. Międzynarodowa sprzedaż online będzie uruchomiona dopiero 8 sierpnia.

Przewidywana cena wynosi 42 $, dokładnie jak w wypadku poprzedniczek.

Czy paletka wpisuje się w standardy marki i stanie się kolejnym, wielkim hitem?

Jak oceniacie jej kolorystykę? Kusi czy zniechęca?

 Tekst : CosmQueen