Nowa kolekcja FENTY BEAUTY

Getting Hotter

Lato i sezon wakacyjny zachęca do eksperymentów z kolorem. Makijażowe trendy doskonale czuje sama Rihanna, która wywołała spore zamieszanie pojawiając się na okładce Harper’s Bazaar w kolorowym makijażu oczu. Fani Fenty Beauty ze zniecierpliwieniem czekali na informacje o pojawieniu się nowości w ofercie marki, aż w końcu królowa imperium kosmetycznego ogłosiła swoją nową kolekcję „Getting Hotter”.

Jak sama wspominała – w tym sezonie chciała iść na całość z żywymi, soczystymi  kolorami. To wyjaśnia, dlaczego cała najnowsza kolekcja Fenty Beauty aż krzyczy latem!

10 maja oferta Fenty Beauty powiększyła się o limitowaną edycję zatytułowaną „Getting Hotter” , w której znajdziemy siedem mocno napigmentowanych pomadek Poutsicles o jakże wymownych nazwach – Purpsicle, Sun Snapped, Alpha Doll, Go Deep, Tropic Tantrum, Motor boat i Hot Blooded. Kolory są bardzo odważne, żywe, bardzo letnie, ale nie oczywiste – od soczystej pomarańczy (Sun Snapped) do różowej gumy do żucia (Alpha Doll), ciemnoniebieskiego (Go Deep), jasnoniebieskiego (Motor boat), a także dwóch odcieni fioletu i brudnej czerwieni.

W kolekcji znajdują się również trzy zestawy płynnych eyelinerów Vivid Eyeliners Trios w trzech wersjach kolorystycznych: Baewatch, Baeside i Baecay. Podobnie jak w przypadku pomadek nie znajdziemy tu oczywistych odcieni, zamiast tego Rihanna proponuje kontrastowe neony i pastele w letnich, tropikalnych barwach.

Ugaś pragnienie koloru tego lata

I sprawdź najnowszą kolekcję Fenty Beauty.

1 2

POUTSICLE – POMADKI

Poutsicle to najnowsze pomadki o satynowym wykończeniu. Ich lekka, kremowa formuła nie wysusza ust, a mocna pigmentacja nadaje intensywny kolor. Wybieraj spośród siedmiu odważnych i soczystych odcień.

8 3 4 5 6 7

PURPSICLE

13 10 11 12

SUN SNATCHED

17 14 15 16

SUN SNATCHED

18 19 20 21

MOTORBOAT

25 22 23 24

HOT BLOODED

29 26 27 28

TROPIC TANTRUM

33 30 31 32

GO DEEP

38 34 35 36 37

VIVID LIQUID EYELINER TRIO – EYELINERY

Trio eyelinerów, dzięki płynnej formule i cienkiemu, precyzyjnemu pędzelkowi pozwoli na namalowanie każdej kreski  – od cienkiej linii po geometryczne wzory. Kolory noś solo lub miksuj, aby stworzyć własną, niepowtarzalną kombinacje.

44 40 42 43

BAECAE-HOTTIE ALERT/WET TSHIRT/BANANA BLAZE

48 45 46 47

BAEWATCH-HOLLAPEÑO/TECHNO BEET/HOT TUB CLUB

52 49 50 51

Linia Getting Hotter jest dostępna na oficjalnej stronie Fenty Beauty, Harvey Nichols oraz w perfumeriach Sephora. Edycja jest limitowana, dlatego należy się spieszyć z zakupem. Ceny kosmetyków to 85 zł za pomadkę i 135 zł trio eyelinerów.

Tekst : CosmQueen