SZUKAJ

Nowa kolekcja FENTY BEAUTY

Nowa kolekcja FENTY BEAUTY

Getting Hotter

Lato i sezon wakacyjny zachęca do eksperymentów z kolorem. Makijażowe trendy doskonale czuje sama Rihanna, która wywołała spore zamieszanie pojawiając się na okładce Harper’s Bazaar w kolorowym makijażu oczu. Fani Fenty Beauty ze zniecierpliwieniem czekali na informacje o pojawieniu się nowości w ofercie marki, aż w końcu królowa imperium kosmetycznego ogłosiła swoją nową kolekcję „Getting Hotter”.

Jak sama wspominała – w tym sezonie chciała iść na całość z żywymi, soczystymi  kolorami. To wyjaśnia, dlaczego cała najnowsza kolekcja Fenty Beauty aż krzyczy latem!

10 maja oferta Fenty Beauty powiększyła się o limitowaną edycję zatytułowaną „Getting Hotter” , w której znajdziemy siedem mocno napigmentowanych pomadek Poutsicles o jakże wymownych nazwach – Purpsicle, Sun Snapped, Alpha Doll, Go Deep, Tropic Tantrum, Motor boat i Hot Blooded. Kolory są bardzo odważne, żywe, bardzo letnie, ale nie oczywiste – od soczystej pomarańczy (Sun Snapped) do różowej gumy do żucia (Alpha Doll), ciemnoniebieskiego (Go Deep), jasnoniebieskiego (Motor boat), a także dwóch odcieni fioletu i brudnej czerwieni.

W kolekcji znajdują się również trzy zestawy płynnych eyelinerów Vivid Eyeliners Trios w trzech wersjach kolorystycznych: Baewatch, Baeside i Baecay. Podobnie jak w przypadku pomadek nie znajdziemy tu oczywistych odcieni, zamiast tego Rihanna proponuje kontrastowe neony i pastele w letnich, tropikalnych barwach.

Ugaś pragnienie koloru tego lata

I sprawdź najnowszą kolekcję Fenty Beauty.

POUTSICLE – POMADKI

Poutsicle to najnowsze pomadki o satynowym wykończeniu. Ich lekka, kremowa formuła nie wysusza ust, a mocna pigmentacja nadaje intensywny kolor. Wybieraj spośród siedmiu odważnych i soczystych odcień.

PURPSICLE

SUN SNATCHED

ALPHA DOLL 

MOTORBOAT

HOT BLOODED

TROPIC TANTRUM

GO DEEP

VIVID LIQUID EYELINER TRIO – EYELINERY

Trio eyelinerów, dzięki płynnej formule i cienkiemu, precyzyjnemu pędzelkowi pozwoli na namalowanie każdej kreski  – od cienkiej linii po geometryczne wzory. Kolory noś solo lub miksuj, aby stworzyć własną, niepowtarzalną kombinacje.

BAESIDE-PAPAYA MAMA/LIME FEVA/SKINNY DIP

BAECAE – HOTTIE ALERT/WET TSHIRT/BANANA BLAZE

BAEWATCH-HOLLAPEÑO/TECHNO BEET/HOT TUB CLUB

Linia Getting Hotter jest dostępna na oficjalnej stronie Fenty Beauty, Harvey Nichols oraz w perfumeriach Sephora. Edycja jest limitowana, dlatego należy się spieszyć z zakupem. Ceny kosmetyków to 85 zł za pomadkę i 135 zł trio eyelinerów.

Tekst : CosmQueen

Inne wpisy

Zostaw komentarz