Modne buty na sezon jesień-zima 2019/2020

W sezonie jesień-zima za każdym razem powraca wiele charakterystycznych modeli, które w zależności od bieżących trendów, przedstawiane nam są w zupełnie nowych odsłonach. Coś dla siebie co roku mogą znaleźć fanki ciepłych śniegowców, eleganckich botków, klasycznych kozaków,zadziornych workerów, a nawet praktycznych kaloszy. Tym razem nie jest inaczej, jednak jedna tendencja wyjątkowo mocno łączy wiele modeli obuwia. Czarne toporne buciory, to bez wątpienia najmodniejsze buty na jesień-zimę 2019/2020. Nietypowe bikery z ozdobnymi saszetkami i śniegowce w wersji z czarne skóry, to propozycje domu Prada, ciężkie sztyblety i kalosze z charakterystyczną plecioną cholewką, to natomiast modele z nowej kolekcji BottegaVeneta. Ciekawy pomysł na zupełnie nowe wydanie kaloszy miała też marka Chloe. Według nich toporne buty na deszczową pogodę wcale nie muszą przypominać modeli typowych dla kolekcji Hunter. Zamiast nich zaproponowali kalosze na obcasie, w dodatku z podeszwą na traktorze. To pokazuje, że jeżeli chodzi o buciory, to w sezonie jesień-zima 2019/2020 wszystkie chwyty są dozwolone. Tylko czy to faktycznie przemówi do fashionistek? Tak naprawdę na odpowiedź wcale nie trzeba czekać. Tego typu buty od razu stały się przebojem. Pierwsze miejsce na podium ex aequo zajęły dwa modele. WorkeryPrada z małymi torebeczkami i sztyblety BottegaVeneta.

Jak nosić ciężkie buty modne w sezonie jesień-zima 2019/2020?

Co do popularności dwóch wspominanych modeli nie można mieć najmniejszych wątpliwości, bo na Instagramie można je spotkać na wielu zdjęciach. Na buciory z kolekcji Prada zdecydowała się między innymi Bella Hadid. Sztyblety BottegaVeneta nosi natomiast między innymi Elsa Hosk. Jak wpleść takie masywne buty do stylizacji? Sposobów jest wiele. Jeżeli chcemy, żeby całość zachowała wojskowy charakter, to możemy postawić na zestawienie z kombinezonem w kolorze khaki. Taki outfit pokazała na swoim Instagramie Zina Charkoplia. Zadziornie workery zaprezentowała też Marie von Behrens. W swoim czarnym totallooku wykorzystała długą marynarkę zamiast sukienki i kryjące rajstopy w granatowym kolorze. Za dodatki posłużyły jej ćwiekowana torebka i pasek, także z ćwiekami. Te rozwiązania jednak wydają się dość oczywiste w przypadku takich butów. Co jednak w przypadku kobiet, które na co dzień cenią sobie elegancję lub klasykę? One także mogą je w ciekawy sposób wkomponować w swoje stylizacje. Wspomniane buty po prostu dodadzą pazura ich zestawom. Wystarczy, że uzupełnią nimi stylizację ze zwiewną sukienką, tak jak zrobiła to Elsa Hosk lub z garniturem, tu po raz kolejny można szukać inspiracji u Ziny. Dzięki ich wskazówkom łatwo można się zorientować, że ciężkie obuwie wcale nie jest tak mocno określone, jak mogłoby się wydawać. Wszystko zależy od naszych pomysłów.

Gdzie kupić modne buty na jesień-zimę 2019/2020?

Najpopularniejsze buty sezonu mają to do siebie, że szybko znikają ze sklepowych półek i zapasów sklepów internetowych. W przypadku workerówPrada i sztybletów BottegaVeneta jest podobnie i coraz trudniej je znaleźć. Przeszkodą mogą być także pieniądze. W takiej sytuacji bardzo pomocne mogą okazać się sieciówki. Sklepy, które na bieżąco śledzą wybiegowe trendy i inspirują się kolekcjami topowych domów mody, nie mogły przeoczyć także tych butów. Dzięki temu sztyblety w stylu BottegaVeneta można znaleźć między innymi w Zarze i &OtherStories. Workery w stylu Prady, choć bez ozdobnych saszetek, również można znaleźć w wielu sklepach. Wybraliśmy przykładowe modele, które wpisują się w najmodniejszy trend sezonu.

1

1   / 2  /  3 

1   / 2  /  3

 / 2  /  3