SZUKAJ

Maffashion x Aliexpress

Maffashion x Aliexpress

No cześć! Zacznę od tego, że ta jedwabna neonowa marynarka, którą pokazuję Wam w trzech różnych zestawieniach… to ważny element jednego z ostatnich wieczorów.

Dokładnie taki model pojawił się na wybiegu podczas FLESZ FASHION NIGHT.

Wczorajszy wieczór i event #fleszfashionnight był dla mnie inny niż te z poprzednich lat. Tym razem we współpracy z patronem imprezy mogłam stworzyć mini kolekcje specjalnie na to modowe wydarzenie. Kluczem całej imprezy były lata 80. Idealna opcja, gdyż ten „powrót” jest dalej w obowiązujących trendach. Mogłam bazować na wielu aktualnych motywach. A kolekcja miała nawiązywać do tego, co możecie kupić, oraz co często widzicie w moich stylizacjach. Ale do sedna. Stres był. Był, ponieważ ostatnie tygodnie spędziłam wyjątkowo pracowicie (wyjazdy, kampanie, plany zdjęciowe etc) i spora cześć pracy nad kolekcja odbywała się zdalnie. To było duże wyzwanie! AliExpress wyszło z inicjatywa, a ja chyba lubię takie wyzwania. A w życiu trzeba próbować i działać! Dziękuje za zaufanie!

Czytając opinie i wiadomości tuż po pokazie… z przykrością musze odpisać, Nie te rzeczy nie znajda się w sprzedaży. To kolekcja przygotowana jako smaczek, specjalnie na imprezę @fleszmag. Dziękuje za uwagę.

Inne wpisy

Zostaw komentarz