SZUKAJ

Louis Vuitton Multi Pochette Accessoires – nową it-bag?

Louis Vuitton Multi Pochette Accessoires – nową it-bag?

Drugie życie dawnych it-bags

Pomysłem na stworzenie nowej it-bag może być nie tylko zaprojektowanie zupełnie nowego modelu, ale również zinterpretowanie na nowo torebek odnalezionych w archiwach marki. Bardzo dobrze przekonała się o tym Maria Grazia Chiuri, która wskrzesiła klasyczne siodło Diora. Torebkę zaprezentowała nie tylko w klasycznym, jednolitym wydaniu ze skóry, ale również z odświeżonym monogramem i w kilku innych wariantach. W ten sposób jej propozycje sprawiły, że każda fashionistka zapragnęła nosić ten charakterystyczny dodatek. Pierwotnie jego autorem był John Galliano. Model zaprojektowany w 1999 roku błyskawiczniestał się największym hitem, który nosiły ówczesne fashionistki, np. Sarah Jessica Parker i Paris Hilton. Jednak po kilku latach zainteresowanie„Dior Saddle Bag” zaczęło spadać. Przypomniano sobie o niej dopiero w 2014 roku za sprawą Beyonce. Wtedy topowe fashionistki rozpoczęły polowanie na modele vintage. Ich popularność została też zauważona przez projektantów Diora i w efekcie pożądana torebka została wskrzeszona w 2018 roku. Czy podobny sukces odniesie również inna torebka, która w sezonie jesień-zima 2019/2020 dostała drugą szansę?

Nowa torebka Louis Vuitton na sezon jesień-zima 2019/2020

Numerem jeden, spośród torebek Louis Vuitton zaliczanych do it-bags, jest kuferek „Speedy”. Jednak nie jest to jedyny model, który można uznać za kultowy. Ostatnio na fali małych torebek modnych w latach 90., francuski dom mody postanowił odświeżyć jeden z ówczesnych modeli. Torebka „Pochette Accessoires” zaprojektowana w 1992 roku, choć wciąż jest dostępna w ofercie marki, teraz wróciła do nas dodatkowo w zupełnie zmienionej formie, która bez wątpienia zachwyci wszystkie fanki personalizowanych dodatków. Składająca się z elementów, które można dowolnie ze sobą łączyć, pozwala na uzyskanie wielu ciekawych wariantów. Dwie wersje klasycznej „PochetteAccessoires” w różnych rozmiarach, okrągła torebeczka na monety, cienki łańcuszek w złotym kolorze lub gruby parciany pasek z napisem „Louis Vuitton”, pozwolą nosić ją na kilkanaście różnych sposobów. Model o nazwie „Multi Pochette Accessoires” już budzi ogromne emocje, a jeszcze nie trafił do oficjalnej sprzedaży. Jego premiera zaplanowana jest na koniec września 2019, a cena ma wynosić około 2400$, czyli w przeliczeniu prawie 9500zł.

Czy Louis Vuitton Multi Pochette Accessoires stanie się it-bag?

Popularne domy mody, co sezon serwują nam nowe modele ubrań i dodatków, jednak tylkonieliczne z nich mają szansę otrzymać miano kultowych i pozostać z nami na dłużej. Czy „Multi Pochette Accessoires” od Louis Vuitton ma szansę zostać kolejną it-bag? Jeszcze przed oficjalną premierą torebkę pokazało wiele influencerek. Można ją zobaczyć między innymi w stylizacjach takich it-girl jak: Caroline Daur, Danielle Bernstein, Xenia Adonts, Marie von Behrens, Marina Ilic i Charlotte Groeneveld, co bez wątpienia podsyciło apetyt na jej zakup. Popularne fashionistki potrafią sprawić, że dana rzecz błyskawicznie zniknie ze sklepów. Jednak jednosezonowa popularność to zbyt mało na tytuł it-bag. Czy torebka „Multi Pochette Accessoires” od Louis Vuitton zostanie z nami na dłużej i dorówna popularnością pierwowzorowi, przekonamy się dopiero za jakiś czas.

(Fot Instagram @carodaur, @weworewhat, @xeniaadonts, @mvb, @marinathemoss, @thefashionguitar)

Inne wpisy

Zostaw komentarz