Jak łączyć spodnie ze sznurowanymi szpilkami?

Jak nosić sandały z paskami?

Czasami kluczem do sukcesu nie jest sam produkt, a sposób jego prezentacji. Najwyraźniej doskonale wie o tym Dion Lee. Projektant, który w 2018 roku zastąpił Tomasa Maiera w domu mody Bottega Veneta, w krótkim czasie niejednokrotnie udowodnił, że zasłużył na powierzone mu stanowisko. Niedawno pisaliśmy o modnych butach z kwadratowymi noskami, które wylansowała ta włoska marka. Na tym jednak nie koniec. Jednocześnie z nowymi modelami obuwia, pojawiła się też ciekawa koncepcja. W czerwcowym lookbooku prezentującym kolekcję Resort na 2020 rok, możemy zobaczyć, że sandały z paskami, którymi możemy obwiązać łydkę, zostały nam pokazane w dość niespodziewanej odsłonie. Tym razem sznurowania nie schowano pod spodniami. Projektant postanowił je wyeksponować. Według trendu lansowanego przez dom mody BottegaVeneta, od teraz paskami sandałów nie będziemy obwiązywać bezpośrednio naszych łydek, a znajdujące się na nich nogawki spodni i to nie jakieś dopasowane rurki, a luźne modele garniturowe.

(Fot. Pinterest.com)

Gdzie kupić modne sandały?

Świetnym dowodem na to, że moda nie znosi nudy, jest reakcja wielu fashionistek, które masowo zaczęły powielać sposób noszenia butów zaprezentowany przez dom mody Bottega Veneta. Obok tych łączących spodnie i buty z kolekcji włoskiej marki, pojawiły się również takie, które wykorzystały tę inspirację do stworzenia stylizacji z rzeczy kupionych w sieciówkach. Dzięki temu można wyglądać jak z lookbooka Bottega Veneta bez dużych nakładów finansowych, zwłaszcza jeżeli mamy w szafie już jakieś spodnie z luźnymi nogawkami i na naszej zakupowej liście są tylko buty. Sandały z paskami znajdziemy teraz w wielu sieciówkach. W nowych kolekcjach pojawiają się zarówno modele z kwadratowymi noskami, podobne do tych lansowanych przez Bottega Veneta, jak i wersje z okrągłymi lub spiczastymi czubkami. Dzięki tej różnorodności każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Niektóre sieciówki chcąc być na czasie i myśląc o nadchodzącej jesieni, nie zapomniały też o butach z zakrytymi palcami. Czółenka z paskami do zasznurowania na nogawkach spodni można znaleźć np. w Reserved.

Jak połączyć spodnie ze sznurowanymi szpilkami?

Według wskazówek udzielonych przez dom mody BottegaVeneta, najlepiej łączyć spodnie garniturowe z prostymi nogawkami z klasycznymi sandałami na obcasie, które mają pasek lub rzemyk do przewiązania wokół łydki. Taką inspirację możemy traktować bardzo dosłownie, ale nie musimy. Proste fasony i stonowana kolorystyka, które dominują w lookbooku włoskiej marki, to propozycja głównie dla minimalistek. Alternatywą dla nich mogą być modele w intensywnych kolorach lub ozdobione szalonymi wzorami. Zestawiając żółte spodnie z niebieskimi butami lub spodnie w paski z sandałami w kwiatki, tak samo oddamy ten popularny trend. Ważne, żeby podczas zabawy modą, zawsze pozostawać w zgodzie ze sobą, a to co projektanci proponują nam w każdym sezonie, traktować bardziej jak drogowskaz, niż ściśle określone reguły.

5636001050_2_1_1 5651001001_2_3_1  5653001009_1_1_1  3467

36774 5651001001_2_3_1

1  /  2  /  3  /  4  /  5  /  6 /  7