KOSMETYCZNE KALENDARZE ADWENTOWE

Rozpoczęło się nieuniknione odliczanie do świąt Bożego Narodzenia i pomimo tego, że do gwiazdki pozostało jeszcze kilkanaście tygodni to warto zacząć rozglądać się za kalendarzem adwentowym.

Kalendarze adwentoweto jedne z tych wyjątkowych wspomnień z dzieciństwa kiedy to każdego dnia zza malutkich, papierowych drzwiczek wyłaniała się kolejna czekoladka zwiastująca nadejście gwiazdki. Dzięki temu codziennie można było poczuć magię świąt.Oczywiście, nikt nie zaprzecza, że w dorosłym życiu słodkości już tak nie cieszą i wcale nie musisz odbierać sobie tej przyjemności, ale równie dobrze możesz skusić się na kalendarz…kosmetyczny! 24 okienka z Twoimi ulubionymi miniaturkami kosmetyków to brzmi cudnie!

Kalendarze adwentowe z kosmetykami to świetny sposób na kosmetyczne eksperymenty, wypróbowanie nowości czy rytuał dziennej pielęgnacji.  Każdego dnia masz okazję użyć kolejny, nowy produkt, a następnie połączyć je w ramach gwiazdkowego makijażu czy świątecznego spa. W zestawach można znaleźć wszystko od ulubionych perfum po drobne upominki do makijażu, luksusowe olejki czy kremy do twarzy. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i aż ciężko sobie wyobrazić jaka niespodzianka kryje się za tymi małymi drzwiami.

Z roku na rok marki kosmetyczne oferują coraz to bardziej urozmaicone zestawy, a wybór jest ogromny! Mimo wszystko nadal większość z nich nie jest dostępna od ręki, a na przesyłki od zagranicznych producentów trzeba sporo odczekać.

Jakie kosmetyczne kalendarze pojawiły się w tym roku?

Zapowiada się ciekawe odliczanie!

№ 1 The Body Shop  / link /  

№ 2  ACQUA DI PARMA   / link /  

№ 3 LOOK FANTASTIC  / link /  

№ 4  YVES ROCHER / link /  

№ 5  CHARLOTTE TILBURY / link /  

№ 6  RITUALS  / link /  

№ 1 Essie  / link /  

№ 2 Sephora / link /  

№ 3 Glamshop  / link /  

№ 4 CARMEX-Nawilżający balsam w sztyfcie  / link /  

№ 5 H&M Beauty  / link /  

№ 6 Clinique / link /  

№ 1 Khiel’s  / link /  

№ 2 YSL Beauty  / link /  

№ 3 MAC  / link /  

№ 4 CARMEX-Nawilżający balsam w sztyfcie  / link /  

№ 5 Orgins / link /  

№ 6 NYX  / link /  

 

№ 1MAKEUP REVOLUTION  / link /  

№ 2CLARINS  / link /  

№ 3 Khiel’s  / link /  

№ 4 JO LOVES  / link /  

№ 5 MAYBELLINE  / link /  

№ 6  LUSH / link /  

№ 7  L’OCCITANE  / link /  

Tekst : CosmQueen