SZUKAJ

Jacquemus Spring 2020

Jacquemus Spring 2020

Kolekcje Cruise

Simon Porte Jacquemus spektakularnym pokazem zorganizowanym na lawendowym polu na południu Francji świętował 10-lecie swojej pracy.

Kolekcje Cruise i męskie pokazy w tym sezonie zaprowadziły modę do miejsc tak odległych jak Marrakesz, Malibu i Szanghaj. I tak dzień po zamknięciu Paris Fashion Week Men’s, grupa redaktorów znalazła się na lawendowym polu gdzieś na południu Francji.

Goście, w tym Emily Ratajkowksi, Jeanne Damas i Bruna Marquezine, zebrali się w pobliżu miasteczka Valensole w Prowansji na pierwszym wspólnym pokazie kolekcji dla kobiet i mężczyzn.

Zaproszenie przyszło w formie małej butelki z filtrem przeciwsłonecznym SPF 50 z napisem „Le Coup de Soleil” lub „The Sunstroke” w języku angielskim. Bardzo pomysłowo zważając na falę upałów i temperatur sięgających 40 stopni Celsjusza w niektórych regionach Francji.

Lawendowe saszetki, gigantyczne nadruki, torby ze słomy

Sam Jacquemus nie chce być znany tylko z gigantycznych kapeluszy słonecznych, stąd taki a nie inny wybór look’u na otwarcie – biały męski garnitur z brzoskwiniowym koronkowym topem – zapowiedź jego wspólnej kolekcji damskiej i męskiej.

Kobieta może nosić oversizow’ą żółtą koszulę z przezroczystą plisowaną dzianinową spódnicą w odcieniach zachodu słońca i miękkim różowym kapeluszem przeciwsłonecznym. Może zdecydować się na białe bawełniane poncho lub pastelową żółtą wiatrówkę – odzież wierzchnia jest dla niej podstawą garderoby.

Wśród nowości w tym sezonie znalazły się torby w kształcie biszkoptów i lawendowe saszetki, gigantyczne nadruki i torby ze słomy z kolorowymi skórzanymi uchwytami.

My jesteśmy oczarowani!

(Fot. Vogue.com)

Inne wpisy

Zostaw komentarz