SZUKAJ

Isabel Marant & Balmain Spring 2020

Isabel Marant & Balmain Spring 2020

Isabel Marant

Zwiewne tkaniny, jeansy, skóra, frędzle i sandałki z cienkimi paseczkami. Marant stworzyła kolekcję z myślą o konkretnej kobiecie, której szafa prawdopodobnie jest już wypełniona jej projektami.

Projektantka od zawsze pielęgnowała młodzieńczego ducha w swojej marce, choć w tym sezonie udowodniła, że ​​nie ma ograniczeń wiekowych dla jej estetyki. Oprócz superbomby Iriny Shayk i weteranki na wybiegu Amber Valletty, 46-letnia supermodelka z lat 90. Eva Herzigova pojawiła się w jednym z seksownych kombinezonów. Modelki Elsa Hosk i Jourdan Dunn z trudem powstrzymywali swoje podekscytowanie, wiwatując z pierwszego rzędu.

Mimo to nikt nie nosi lepiej tych projektów niż sama Marant. Wyszła, by ukłonić się ubrana w wąskie szare dżinsy i beżową dżinsową kurtkę z bufiastymi rękawami – najfajniejsza francuska dziewczyna.

Backstage

Pokaz mody

Balmain

Jeśli ktokolwiek może sprawić, że lata 2000 znów będą fajne, to tylko on.

Ścieżka dźwiękowa rozpoczęła się od „Rumors” Lindsay Lohan i rozwijała się od Britney Spears, * NSYNC, Christinę Aguilerę po … Coolio?

Kolekcja została podzielona na trzy segmenty. Po pierwsze, trzydzieści ultra graficznych looków. Geometryczne kształty o kontrastowych kolorach tworzyły wydłużone sylwetki przy użyciu różnych technik: plisowania, drapowania lub inkrustacji metalowych płyt. Potem pojawiły się kolorowe bloki: cztery modelki w całości w dżinsie, a obok nich słychać „… Baby One More Time”, oczywiste nawiązanie do lat 90. Ostatnia część kolekcji zawierała ekstrawaganckie hafty, smokingi i czarno-białe suknie wieczorowe. Olivier Rousteing swobodnie miesza epoki i style, przechodzi z jednej dekady do następnej, od koktajlu po ulicę. Ale to właśnie w tego rodzaju ubraniach chcemy bawić się w czasach swojej młodości.

Backtage

Pokaz mody

Goście

(Fot: The Impression, Vogue, Zimbio)

Inne wpisy

Zostaw komentarz