SZUKAJ

Chanel & Miu Miu Fall 2020

Chanel & Miu Miu Fall 2020

Chanel

Żadnych dziwacznych konstrukcji, torebek ani efektownych motywów – po prostu ubrania do noszenia. Tak można opisać ubrania na ostatnim pokazie Chanel.

Karl Lagerfeld oferował ponadczasowe zestawy w otoczeniu wodospadów lub plaż jako wybiegu, a także efektowne akcesoria. Ale teraz dowodzi Virginie Viard i pokazuje swoją wizję marki – tej, która w dużej mierze pozbawiona jest fantazj..

Scenografia składała się z prostych, pofalowanych ławek w czerni i bieli. Modelki wyłaniały się na wybiegu czasem w grupach po dwie lub trzy, swobodnie spacerując po scenie. Czuły się niezwykle swobodnie, pomimo ubrań, których cenę podaje się w tysiącach.

Od zwykłych dzianin po bardziej formalne sukienki z tafty i długie tweedowe płaszcze. Na froncie akcesoriów znajdowała się bizantyjska biżuteria, rajstopy z drobnymi logo Chanel oraz kokardki do włosów.

Viard jest świetna w robieniu rzeczy, które się sprzedają.

Pokaz

Atmosfera

Backstage

Goście

Miu Miu

Pokaz Miu Miu na jesień-zimę 2020 miał w sobie wiele uroku, zmysłowości i przyciągnął tłumy gwiazd.

Kolekcja dostarczała ich w sukienkach w kolorze klejnotów, naprawdę długich płaszczach operowych czy kurtkach z jakby przesadzonymi bufiastymi. Do nich duże buty z ćwiekami – jakby niezgodne z kodeksem ubioru.

Bo w dzisiejszych czasach, możesz być ubrana lepiej lub gorzej, ale urok zaprowadzi cię wszędzie.

Pokaz

Detale

Goście

(Fot. Vogue, WWD)

Inne wpisy

Zostaw komentarz