SZUKAJ

Bottega Veneta & Boss Fall 2020

Bottega Veneta & Boss Fall 2020

Bottega Veneta

Jedno jest pewne, Daniel Lee uczynił Bottega Veneta It-marką całego Mediolanu, jeśli nie całej mody.

Więc co stanie się najbardziej pożądanym dodatkiem (po torbie “The Pouch” i pikowanych klapkach) jesienią 2020? Przekonajmy się!

Prawdziwą gwiazdą podczas pokazu była zdecydowanie odzież wierzchnia wykonana we wszystkim, od wełny po skórę. Do tego spodnie o wąskim kroju, rozpinane z boku na zamek błyskawiczny, aby odsłonić obuwie, które powoli staje się obowiązkową kategorią dla marki.

A co z frędzlami a’la „spaghetti”? Pojawiły się one na wielu elementach garderoby, od sukienek po torby, spódnice i spodnie. Może nie są w 100% praktyczne, ale zdecydowanie znajdą swoich wielbicieli wśród gwiazd street style.

Pokaz

Detale

Boss

Frędzle – spodziewajcie się ich na kilku kolejnych pokazach mody, w tym tych w Paryżu.

Zaprezentowana na jesień-zimę 2020 kolekcja prezentowana była falami – kolorów; od rudego do liliowego, beżowego, czarnego i granatowego. W tym ciągu pojawiły się różne elementy garderoby. Boss jest domem krawiectwa i odzieży wierzchniej, dlatego to właśnie one wybijały się na pierwszy plan. Przykładem może być szeroki karmelowy płaszcz noszony przez Irinę Shayk czy dwurzędowa kurtka i spódnica z zakładką w pasy na Doutzen Kroes.

A wokół tego wszystkiego frędzle – na szalikach, torebkach, sukienkach i płaszczach.

Pokaz

Atmosfera

(Fot. Vogue, The Impression, Nowfashion)

Inne wpisy

Zostaw komentarz