SZUKAJ

Black Friday – nasze top 20

Black Friday – nasze top 20

Czarny piątek, czyli Black Friday to dzień na który czekają miłośnicy zakupów!

Dzień ten przypada na 29 listopada, jednak większość sklepów zdecydowało się na obniżenie cen już dzień wcześniej! Newslettery spływają nam na poczcie co kilka sekund, a na każdej stronie migają banery z rabatami? Spokojnie. Nie popadajmy w szał zakupowy!

Czym powinnyśmy się kierować, żeby nie zwariować?

To proste! Jeżeli masz w swoim kalendarzu listę rzeczy Must Have to jest to idealny moment, żeby zakupić je taniej. Niezbędne rzeczy mogą poczekać na zimowe wyprzedaże, bowiem wtedy firmy obniżają ceny jeszcze bardziej.

Co kupić?

Warto wyszukać ubrania i dodatki, których pierwotna cena zwala z nóg. Oczywiście nie należy zapomnieć o składzie materiału. Wełna, moher, alpaka, bawełna organiczna czy jedwab. Wełniany płaszcz za 199 zł z 449 zł? To okazja! Jeżeli jego faktyczna cena wynosiła właśnie tyle. Czasami sklepy maja tendencje do podwyższania cen. Pilnujmy tego i nie dajmy się zwariować.

Poniżej znajdziecie listę naszych propozycji, na które z chęcią byśmy się skusiły. W komentarzach czekamy na Wasze propozycje i super okazje cenowe!

1   /   2  /   3  /   4  /  5  /   6 /   7   /  8  /  9   /  10   / 11   /  12  /  13  /  14  /  15  /  16  /  17   / 18   / 19  / 20

Inne wpisy

Zostaw komentarz