SZUKAJ

Balenciaga & Givenchy Fall 2020

Balenciaga & Givenchy Fall 2020

Balenciaga

Opuszczenie Vetements w zeszłym roku mogło być najlepszą decyzją, jaką podjął Demna Gvasalia.

Podczas ostatniego show Balenciaga modele chodzili po wodzie, co oznaczało, że zaproszeni goście musieli oglądać kolekcję z trzeciego rzędu lub nawet dalej, aby uniknąć zachlapania. Podobnie jak poprzedni pokaz, ten również odbył się w studio filmowym na północnym przedmieściu Paryża.

Na myśl od razu przyszły nam zmiany klimatu i koniec świata.

Błyszczące body, trencze, peleryny przypominające te noszone przez kapłanów, plisowane spódnice i suknie gotowe na czerwony dywan. Na wybiegu pojawiły się również ochronne kombinezony motocyklowe i stroje piłkarskie, a także torebki na lunch i iPhone’y trzymane zamiast torebki.

Pokaz

Detale

Givenchy

Clare Waight Keller nadal projektuje dla potężnych kobiet, takich jak Meghan Markle.

W niedzielny wieczór, 1 marca, w obiekcie wyścigów konnych w Paryżu, Clare Waight Keller zaprezentowała ofertę Givenchy na jesień-zimę 2020 r.

Angielska projektantka, kontynuowała dialog między mocnymi sylwetkami, a miękkimi, kobiecymi kształtami. Na wybiegu pojawiły się zatem odpowiednio dopasowane garnitury w bieli i neutralnych kolorach, a także bardziej kolorowe, lejące sukienki pokryte graficznymi wzorami. Do tego dramatyczne bufiaste rękawy i parada czarno-białej, wieczorowej odzieży z piórami, które zdają się być jednym z dominujących trendów w przyszłym sezonie.

Pokaz

Backstage

Goście

(Fot. Nowfashion, Vogue)

Inne wpisy

Zostaw komentarz