SZUKAJ

Anastasia Beverly Hills w Polsce

Anastasia Beverly Hills pojawi się w perfumeriach Sephora już 5 października tego roku. Na taką wiadomość czekali wszyscy miłośnicy kosmetyków. Poznaj markę i sprawdź na jakie produkty należy zwrócić uwagę.

abhbrwi2

Anastasia Beverly Hills jest pionierem na rynku kosmetycznym. Palety, pomady i kredki do brwi są znane na całym świecie, jednak Polki musiały kupować je przez internet, nierzadko z ogromną cenową marżą, lub polować na produkty podczas wakacyjnych podróży.

Już od dawna w sieci krążyła masa plotek, że marka Anastasia Beverly Hills dostępna będzie w Polsce. W poniedziałek, 17 września Sephora rozwiała wszelkie wątpliwości i oficjalnie potwierdziła tę informację w swoich mediach społecznościowych:

“Nie było dnia, żeby ktoś nas nie zapytał: “Kiedy będzie dostępna ABH?” Nareszcie możemy odpowiedzieć: 5 października nastąpi ten dzień! Oznaczcie w komentarzu @anastasiabeverlyhills , żeby pokazać Anastasii, jak bardzo czekaliśmy na jej markę w Polsce!”

To kolejna gorąca premiera! W ostatnim czasie pojawiły się już takie marki, jak Becca, Kat von D, HudaBeauty, Nabla, a nawet Fenty Beauty by Rihanna. Sephora bez wątpienia rozpieszcza swoje klientki, a polski rynek kosmetyczny wchodzi na wyższy szczebel.

     abhowner

Anastasia Soare, założycielka marki urodziła się w Rumunii. Studiowała historię w rodzinnym kraju, a pod koniec lato 80. przeprowadziła się do USA, gdzie rozpoczęła swój „american dream”. Podjęła pracę w kalifornijskim salonie urody, gdzie bardzo szybko zauważyła jak ważną rolę w wyglądzie odgrywają brwi i ich odpowiednia regulacja. Dzięki kilku trikom potrafiła nadać twarzy wyrazu, a przy doborze odpowiedniej grubości i długości odmłodzić swoje klientki.

Anastasia wynajęła niewielki pokoik w salonie w Beverly Hills, gdzie za pomocą matematycznego podziału “rzeźbiła” kobietom nowe brwi. W szybkim tempie zyskała popularność, a kiedy jej nazwisko po raz pierwszy pojawiło się w „Vouge” hollywoodkie klientki dobijały się drzwiami i oknami.

W 1997 roku Soare otworzyła własny salon urody. Trzy lata później powstała marka Anastasia Beverly Hills, której wielkimi fankami zostały największe gwiazdy. Jej pierwszą sławną klientką była Cindy Crawford, później o poradę zwróciła się także Naomi Campbell, Jennifer Lopez i Kim Kardashian.

Największa popularność na produkty ABH zaczęła się kilka lat temu kiedy to w 2015 roku marka wypuściła kolekcję kosmetyków do ogólnodostępnej sprzedaży. W szybkim tempie stały się bestsellerami, a popularnością przebiły kosmetycznych gigantów.

Dziś Anastasia Soare największą ekspertką urodową, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 20 mln fanów. Kosmetyki ABH uwielbiają kobiety na całym świecie! Produkty do brwi górują w rankingach sprzedaży, a paletki stały się „świętym gralem” każdej wielbicielki make-upu.

46643

№ 01 Podwójny pędzel do brwi

№ 02  Pomada do brwi

№ 03 Żel do brwi

№ 04  Rozświetlacz w kredce

№ 05 Podwójny cień do brwi

№ 06 Precyzyjna kredka do brwi

abhpaletki

№ 01 Paletka cieni Soft Glam

№ 02  Paletka cieni Modern Renaissance

№ 03  Paletka cieni Norvina

 Tekst : CosmQueen

Inne wpisy

Zostaw komentarz