SZUKAJ

Altuzarra & Hermès Spring 2020

Altuzarra & Hermès Spring 2020

Altuzarra

W oczekiwaniu na powiększenie rodziny francusko-amerykański projektant ostatnio ponownie zaczął robić na drutach, tak jak nauczyła go jego babcia. Rozpoczęło to cykl rozmyśleń o rodzinnych pamiątkach i rodzaju ubrań, które przechodziły z pokolenia na pokolenie. Idea ta wpłynęła na wiosenną kolekcję marki Altuzarra, zaprojektowaną tak, aby przetrwała próbę czasu.

I tak do garnituru nosimy jaskrawe blezery w połączeniu ze spodniami lub szortami typu bermudy lub całkowicie bez bluzki pod spodem, a zamszowe peleryny ponczo to opcja na przejściowe warunki pogodowe.

Detale

Pokaz mody

Goście

Hermès

Na wiosnę Vanhee-Cybulski pokazała ubrania do noszenia całą dobę. Odwołując się do fartuchów noszonych podczas pracy, oddała hołd mistrzowskim rzemieślnikom domu mody. Zaczęła od mocnych sportowych elementów w zieleniach. Następnie pojawiły się spódnice i garnitury do spodni; fajna długa skórzana kurtka na spodnie i subtelnie artystyczne sukienki.

W miarę postępu pokazu Vanhee-Cybulski zaprezentowała nowy pogląd na skóry oraz kilka świetnie wyglądających tkanin, takich jak smoking bez rękawów w stylu miejskim i peleryna. Wszystko miało wyrazisty, elegancki połysk.

Backstage

Pokaz mody

Detale

 

(Fot. Nowfashion, Vogue, The Impression)

Inne wpisy

Zostaw komentarz