3 cięcia, które zwiększą objętość włosów

3 typy fryzur, które sprawią, że Twoje cienkie włosy będą wyglądały na zaskakująco grube.

Niestety, jeśli nie jesteś posiadaczką gęstych włosów, fryzjer także nie wyczaruje na Twojej głowie bujnej czupryny, ale może Cię do niej zbliżyć. Naturalnie, cienkie włosy muszą być przycięte tak, by z niewielką pomocą stylizacji można było nadać im pełniejszy wygląd.

Aby ułatwić Ci wybór fryzury, przygotowaliśmy mały przewodnik po trzech najlepszych cięciach, które magicznie dodają objętości cienkim włosom.

Cięcie po skosie
Cięcie po skosie przecinający ramię, doda odpowiedniego kształtu Twoim cienkim włosom. Z grzywką na bok i warstwami jak u Emmy Stone będziesz miała szerokie pole do popisu ze stylizacją.

3536

Długie warstwy
Jeśli twoim celem jest większa objętość, a Ty wolisz dłuższe pasma, możesz po prostu poprosić fryzjera, aby dodał tekstury na ich końcach. Pomyśl o lekkich, lekko upierzonych warstwach, które nie obciążą włosów, tak jak u Cameron Diaz czy Julianne Moore.

25236

Potargany Bob
Co jest lepsze niż bob? Oczywiście potargany bob. Lekkie warstwy i zmierzwione końce sprawiają, że ta krótka fryzurka jest łatwa do stylizacji i na maxa nadaje włosom objętości. Dzięki za inspirację Sienna Miller.

23663

Źródło: Pinterest.com